aktualności

o fundacji / o galerii

projekty: wystawy / dyskusje / spotkania / wykłady / film

publikacje

artyści

partnerzy / patroni

kontakt

 

FACEBOOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUNDACJA SUPERMARKET SZTUKI / GALERIA SUPERMARKET SZTUKI

 


 

O FUNDACJI / O GALERII

 

 

Fundacja Supermarket Sztuki ma charakter non-profit, powstała w 2004 roku. Jej celem jest działanie na rzecz popularyzacji twórczości artystycznej z zakresu sztuk wizualnych, w tym twórczości filmowej i multimedialnej, promocji młodych artystów i kuratorów, interdyscyplinarnej refleksji nad sztuką oraz budzenia wrażliwości na tematy społeczne i kulturowe. Fundacja wspiera ideę prezentacji sztuki i twórczości z pogranicza dyscyplin - organizuje wystawy, przeglądy, spotkania, dyskusje, warsztaty, wydaje publikacje. W ramach realizacji projektów Fundacja podejmuje współpracę z innymi podmiotami, instytucjami sztuki, galeriami, organizacjami i partnerami medialnymi, a także osobami prywatnymi: kuratorami, artystami, teoretykami kultury, menadżerami oraz wolontariuszami.

 

Fundacja Supermarket Sztuki prowadzi działalność w lokalu przy ul. Grzybowskiej 88 w Warszawie pod nazwą  Galeria Supermarket Sztuki. Od 2015 roku Fundacja współpracuje z Wizytującą Galerią.

 

 

Zarząd Fundacji

Agnieszka Żechowska - Prezeska

Cezary Żechowski - Członek Zarządu

 

Fundacja Supermarket Sztuki

ul. L. Narbutta 45

02-536 Warszawa

 

Galeria Supermarket Sztuki

ul. Grzybowska 88

00-840 Warszawa

 

tel.: 502 602 718

e-mail: fundacja@supermarketsztuki.art.pl

 

Godziny otwarcia Galerii:

wt.-pt.: 14:00-19:00

sob.: 11:00-14:00

 

 

Wesprzyj naszą działalność wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Supermarket Sztuki

 

Nr rachunku: 22 2130 0004 2001 0302 6655 0001

 

Wpłata tytułem "Darowizna na cele statutowe pożytku publicznego - realizacja wystawy/wydarzenia..." może zostać odliczona od podstawy opodatkowania:

- do 6% uzyskanego dochodu - w przypadku osoby cywilnej

- do 10% uzyskanego dochodu - w przypadku osoby prawnej

 

Darowizna może zostać przeznaczona na konkretny cel, np. honorarium artysty/artystki, wynajem sprzętu do ekspozycji, projekt czy druk katalogu albo zaproszeń. Informacje o planowanych wydarzeniach i potrzebach związanych z ich realizacją chętnie prześlemy drogą mailową lub przekażemy w rozmowie telefonicznej.

 

e-mail: a-z@supermarketsztuki.art.pl

tel.: 502 602 718

 

Nasza działalność ma charakter niekomercyjny; bazujemy na własnych wpłatach, pracy społecznej, wsparciu innych osób i partnerów; staramy się pozyskiwać dofinansowanie z programów grantowych.

 

Każda kwota darowizny będzie nieocenionym wsparciem dla naszych działań, umożliwi realizację wystaw i innych wydarzeń artystycznych.

 

Dziękujemy!

 

 

Fundacja Supermarket Sztuki

NIP: 123 102 91 51

REGON: 015793598